قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا
آخرین مطالب

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

۲۵
شهریور

♦️مدیران محترم نشریات استانی، نمایندگی نشریات سراسری، نمایندگی خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استان قزوین
با سلام؛
🔹احترما به استحضار می رساند با عنایت به ابلاغ اساسنامه جدید از سوی وزارت ارشاد و تغییر یکپارچه اساسنامه کلیه خانه های مطبوعات سراسر کشور، همه ثبت نام هایی که پیش از این در خانه مطبوعات انجام شده لغو گردیده و از این پس تنها افرادیکه بر اساس شرایط جدید از طریق سامانه ثبت نام نمایند به عضویت در خانه مطبوعات درخواهند آمد.
🔸جهت آگاهی از شرایط جدید عضویت در خانه مطبوعات و اقدام به عضویت به سایت www.QazvinPH.ir مراجعه نمایید. مرحله اول عضویت از تاریخ 13 شهریور تا 25 شهریور 1395 انجام می گردد، سپس از تاریخ 1 تا 10 مهر ماه 1395 صلاحیت ثبت نام کنندگان بررسی می گردد و افرادی که صلاحیت عضویت را بر اساس آنچه در اساسنامه خانه مطبوعات آمده است داشته باشند به عضویت قطعی خانه مطبوعات درخواهند آمد و به آنها اعلام خواهد شد.
🔹قابل ذکر است مبنای رسمی شناسایی خبرنگاران و اصحاب رسانه و کلیه خدمات خانه مطبوعات فقط به افرادی تعلق می گردد که در این سامانه  ثبت نام نمایند و عضویت آنها قطعی گردد.
🔴آخرین مهلت ثبت نام پنجشنبه25 شهریور

با تشکر
🔸خانه مطبوعات استان قزوین
  • قزوین فردا
۲۵
شهریور

سخنرانی احمدی نژاد در شهر گرگان +پوستر

  • قزوین فردا
۱۱
شهریور

دل نوشته برای ولی امر و مولا و رهبرم، سلام بر همه ی پاکان
تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی            گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
در حیرتم که چه نویسم ، فقط می دانم مخاطبم بیدار است و درب کرامتش برای همگان باز، چون درب ولایت حاجب نداردولی مشروط، شرط اول برای ورود به حریم ولایت بصیرت و آن دگر عمل ، پس باید دل به دلدار سپرد تا کشاف حقیقت شد، ولایت جواد است فقط گدا می خواهد.
در این مشهد که آثار تجلــی ست          سخـــن دارم ولی ناگفتن اولی ست
این نوشته برای شخصیت عظیم الشانی است که پیر جماران درباره اش فرمود شما از جمله افراد نادر هستید که چون خورشید روشنی می دهید، و در جای دیگر فرمود: الحق ایشان شایستگی رهبری را دارند، پس برای ورود به دایره ولایت اول همت سپس طلب، مشکل اغلب مدعیان سداد دریچه دریافت آنهاست چون آنها اسیر بطن و به دور از باطن روشنند، غالب آنان روزی ربنا الله می گفتند ولی چه سود در ثم استقاموا گیر کردند،
گدایی گردد از یک جذبه شاهـی         به یک لحــظه دهد کوهی به کاهـی
این سخن نیسـت در خور هر فهم          واعظ آن را مگـــو به ملا تــــو
دریافت حقیقت ولایت با لوث انانیت محال است، اگر توفیق و لیاقت باشد باید در اقیانوس ولایت طرب کرد وگرنه شد طلب، باید در این دایره گم شد تا دوباره پیدا شد.
چگونه سر ز خجالت براورم بر دوست          کـه خدمتـی به سزا برنیامد از دستم
حال چرا امروز عده ای عامدانه اوامر مصرح ولایت را جا می گذارند؟! ولی گویا عده ای مامور اند تا تاریخ را تکمیل کنند چون در صدر اسلام قاسطین و ناکثین و مارقین تاریخ را ابتر گذاشتند و حال عده ای به نام ساکتین، مردودین و ساقطین به اسلاف خود ادای دین می کنند، ولی مولاجان خیل میلیونی محبانت درخت افکن نیند آنها گروه دیگرند، بیش از آن که عده ای سالوس در عرصه ی نظام اسلامی مارا رنج دهند مظلومیت علی ع گونه شما ما را آزار می دهد ولی چه باید کرد؟ همین اندازه می دانم میلیونها پیروت منتظر یک اشارت انگشت توست،
این دل اگر کم است بگو سر بیاورم              یا امر کن که یک دل دیگر بیاورم
مولا خلاصه عرض کنم دوستت دارم             دیگر نشــد عبادت دیگر بیاورم
عمر با برکت مقام معظم تا ظهور حضرت مهدی عج مستدام باد انشاالله
والسلام علی من التبع والهدی

حسین نجفی
95/6/10

  • قزوین فردا