قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا
آخرین مطالب

به گزارش قزوین فردا به نقل از صبح قزوین: متن پیامها به شرح ذیل می باشد/پیام تسلیت آیت الله عابدینی  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین
سم الله الرحمن الرحیم 
کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ (۲۶ و ۲۷ الرحمن) 
درگذشت همسنگر دیرین امام و رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده آن مرحوم و عموم وفاداران به انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.
بی‌شک مجاهدت‌ها و تلاش‌های ایشان در مسیر مبارزه با طاغوت و استقرار جمهوری اسلامی، برای بسیاری از مبارزان سرمشق و الگو بوده و هست. چه اینکه پس از انقلاب نیز تا سال‌های متمادی منشأ خدمات و اقدامات مؤثری بودند و اکنون با کوله‌باری از این اعمال خدای خویش را ملاقات خواهد کرد. از خدای متعال رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم و عموم خدمتگزارانِ روی در نقاب خاک کشیده نظام اسلامی خواستارم. 
"عبدالکریم عابدینی" 

امام جمعه تاکستان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

 
آیت الله اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

 در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

إنّا لله و إنّا الیه راجعون

رحلت تأسف بخش رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرحوم جناب آقای هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای دام ظلّه و ملت بزرگ ایران و بازماندگان ایشان تسلیت می گویم.

بدون شک رنج و محنت دوران انقلاب و تلاش و فعالیت گسترده دوران دفاع مقدس و مسؤولیت پذیری در مراحل برجسته و مورد نیاز انقلاب و نظام؛ از خصوصیات بارز و محوری آن فقید سفر کرده می باشد.

خداوند متعال او را جزای خیر عنایت فرموده و از رحمت و مغفرت واسعه خویش بهره مند نماید.

پیام تسلیت آیت الله هادی باریک بین نماینده سابق ولی فقیه در استان و امام جمعه پیشین قزوین: 
انا الله واناالیه راجعون 
ضایعه تاسف انگیز ارتحال انقلابی خستگی ناپذیر، یار دیرین و وفادار امام و رهبری و خدمتگزار مردم را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم بزرگوار ایران اسلامی وخانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نمایم. آن فقید سعید از ابتدا و همواره در مسیرانقلاب و امام و آرمان‌های بلند ایشان و دلسوز مردم بود. 
اینجانب ضمن طلب رحمت، غفران و رضوان الهی برای این خدمتگذار مخلص، برای بازماندگان ایشان نیز اجر جزیل و صبر جمیل مسألت می‌نمایم.
"هادی باریک بین"

فریدون همتی استاندار قزوین:
IMG_6837
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
خبر رحلت جانسوز و ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، موجب تالم و تاسف شدید شد. 
مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر دوران سخت مبارزات نهضت اسلامی، شاگرد و یار دیرین امام راحل عظیم الشان (ره)،همراه و همسنگر واقعی و همیشگی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بودند که عمر پربرکت خویش را در راه مبارزه با رژیم ستمشاهی و بعد از پیروزی انقلاب در جهت استقرار و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خدمت گذاری صادقانه و خالصانه به مردم در سنگرها و میادین حساس و کلیدی نظام سپری کردند. 
ایشان در دوران مبارزات نهضت اسلامی با پایمردی،تیزهوشی و تحمل شکنجه در مسیر پیروزی انقلاب همت گمارد و پس از آن نیز با همراهی،وفاداری و ثبات قدم در کنار معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب در فراز و نشیب های فراوان و سختی های دوران دفاع مقدس و عرصه سازندگی و آبادانی میهن توانست در همه میادین و عرصه های آزمون و امتحانات سخت سربلند و پیروز بیرون بیاید و در ذهن و قلب ملت جای بگیرد. 
بدون تردید نام و یاد آن فقید سعید و آثار خدمات گسترده و ماندگار ایشان در حافظه تاریخی ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی ثبت و ضبط و به یادگار خواهد ماند. 
این جانب رحلت جانگداز ایشان را به محضر رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، ریاست محترم جمهور و هیات محترم وزیران، همسر، فرزندان و برادران، روحانیت و مراجع عظام تقلید، شاگردان، همراهان و همرزمان ایشان و ملت شریف و سربلند ایران اسلامی و از جمله مردم انقلابی، آگاه و ولایتمدار استان قزوین تسلیت گفته و ضمن طلب رحمت و غفران الهی برای آن مهاجر الی الله ،به تاسی از هیات محترم دولت ،عموم مردم قدرشناس استان قزوین را به حضور و شرکت باشکوه و تاریخی در مراسم تشییع پیکر مطهر ایشان دعوت می‌نمایم. 
"فریدون همتی، استاندار قزوین" 

روح الله عباسپور نماینده سابق بوئین زهرا و آوج درمجلس شورای اسلامی:
104794_634864195544889263_l
انا لله وانا الیه راجعون 
خبر رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری موجب تاثر عمیق وناراحتی تمام دلسوزان انقلاب وکشور گردید که عمق این مصیبت جانکاه را در پیام رهبر فرزانه انقلاب می‌توان دریافت نمود لذا اینجانب برخود فرض می دانم این واقعه حزن انگیز رابه رهبر حکیم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران اسلامی وخانواده آن بزگوار تسلیت عرض نمایم در پایان غفران ورحمت الهی را برای آن مبارز انقلابی از خداوند منان مسئلت می‌نمایم. 
"روح الله عباسپور" 

پیام تسلیت حسن رجبی به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری


موسی خانی، ریاست دانشگاه آزاد قزوین: 
انالله و انا الیه راجعون 
عروج آسمانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یاردیرین امام (ره) و رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، داغی عظیم است که کمتر به باور می‌نشیند. بی‌شک ایشان را باید شناسنامه انقلاب اسلامی و مظهر صبر و استقامت دانست. 
اینجانب با نهایت تاسف و تاثر، این ضایعه بزرگ را به مقام معظم رهبری، بیت امام راحل، همسر، فرزندان و بازماندگان ایشان، ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، دوستان، همرزمان و همراهان، شاگردان و وابستگان و ملت شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم. 
سید علی موسوی فرماندار قزوین: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ 
رحلت ناگهانی عالم مجاهد و فقیه انقلابی، یار دیرین حضرت امام( ره) و رفیق صمیمی مقام معظم رهبری٬ نماد بارز اعتدال و انصاف، مبارز نستوه و خستگی ناپذیر, سیاستمدار مدبر و شجاع، خدمتگزار صدیق و ارزشمند حضرت آیة الله هاشمی رفسنجانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری و همچنین مردم شریف شهرستان قزوین تسلیت و تعزیت می‌گویم. 
به یقین آن بزرگ مرد سفر کرده با خدمات بی بدیلی که در تمام دوره حیات پر افتخار خویش داشتند نامی نیک از خود در خاطر ملت به یادگار گذاشتند و اینک ایران اسلامی یکی از بزرگترین مفاخر و خدمتگزاران صدیق خود را از دست داد . 
رضوان الهی بر روح ایشان باد و حشر با اولیای الهی گوارای وجودشان باد . 
"سیدعلی موسوی، فرماندار قزوین" 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین: 
«بسم الله الرحمن الرحیم» 
إنا لله و إنا إلیه راجعون 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با دریغ و تأسف فراوران، درگذشت ناگهانی یار دیرین انقلاب، امام خمینی « رحمت الله علیه » و مقام معظم رهبری« مدظله العالی »، مرحوم مغفور حضرت آیت‌الله جناب آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت می‌گوید. 
 فقدان این شخصیت کم‌نظیر که از پایه‌گذاران دوران مبارزات نهضت اسلامی و از استوانه‌های راستین انقلاب و همراه و همپای امام راحل عظیم الشأن بود، موجب تأسف فراوران گردید. تلاش‌های مخلصانۀ ایشان در دوران مبارزات و روزهای شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حضور هوشمندانه و هدایت و مسئولیت‌پذیری در مسندهای مختلف به‌ویژه در مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی و ایام‌الله ، از ایشان چهره‌ای نمونه و برجسته ساخت.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن ارج‌نهادن به مقام شامخ و خدمات و زحمات صادقانه و طاقت فرسای ایشان به انقلاب اسلامی و مردم، این مصیبت وارده را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا له‌الفداء،مقام معظم رهبری، امام خامنه ای« مدظله العالی » خانواده محترم و عزادار ایشان و عموم مردم انقلابی ایران تسلیت عرض نموده، برای ایشان از درگاه ایزد منان رحمت و غفران واسعۀ الهی و برای سایر بازماندگان صبر و اجر مسألت کرده و از ملت بزرگ و داغدار ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور گسترده و پرشور خود، در مراسم تشییع و تدفین و مجالس یادبود و بزرگداشت، یاد و خاطره ایشان را گرامی بدارند. 
سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
بسم الله الرحمن الرحیم 
«انالله و انا الیه راجعون» 
با تاسف و تأثر اطلاع یافتیم که عالم مجاهد و پارسا و مجاهد نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دار فانی را وداع گفته و دوستان و ارادتمندان خود را داغدار کرده است. 
ایشان نمادی از پیوند مفهوم انقلاب و اعتدال بود. همواره با تدبیر سخن می‌گفت، راه اعتدال و میانه‌روی را برمی‌گزید و چراغ امید را در دل مشتاقان راه هدایت، پرفروغ نگاه می‌داشت. 
جمهوری اسلامی ایران در حساس‌ترین مقاطع تاریخ خود شاهد حضور خالصانه و مؤثر آن بزرگ بود که بی‌ریا و با شجاعت به میدان آمد و به آرمان‌ها و اصول انقلاب همواره وفادار ماند. 
هیچگاه از امام و خط امام فاصله نگرفت و از حمایت رهبری معظم انقلاب دست برنداشت. آن مرحوم در برخورد با همه اقشار و افراد، منصف بود و همزمان به تشخیص و اجتهاد خود پایبند بود و در عین اصول خواهی، از میانه‌روی دست نکشید. 
حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمادی از روحانیت انقلابی و اعتدالی ما بود که یادش در خاطره‌ها می‌ماند و همه اعضای خانواده انقلاب از هر جریان و جناح که باشند، همواره یادش را گرامی می‌دارند. 
اینجانب رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری،جامعه روحانیت،خاندان مکرم آن مرحوم و مردم انقلابی استان قزوین تسلیت عرض می‌کنم. 
خداوند بزرگ روح بلند ایشان را با شهیدان و امام شهیدان محشور کند و یاد و نام اینچنین بزرگانی را در حافظه تاریخی ملت ما، زنده نگاه دارد. 
روحش شاد و یادش گرامی 
"سالار قاسمی-مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین" 

داود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس: 
انالله و اناالیه راجعون 
ارتحال یار دیرین انقلاب، امام و رهبری، مجاهد خستگی ناپذیر آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری، عموم مردم شریف ایران و بیت معظم اله تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم. 
بی شک تاریخ این مرز و بوم، مبارزات و تلاش‌های خستگی ناپذیر این روحانی نستوه و برجسته را در دوران خفقان ستم شاهی و پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و خدمات شایسته ایشان را در مناصب و مسئولیت‌های بزرگ و خطیری که در دوران انقلاب عهده دار بودند، هرگز فراموش نخواهد کرد. 
برای این عزیز سفر کرده غفران واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان و خانواده ایشان از درگاه ایزد متعال صبر و شکیبایی مسئلت دارم. 
"داود محمدی، نماینده مردم شریف قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل نود" 

مشهدی آقایی، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین:
اداره کل ورزش وجوانان استان قزوین در پیامی درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت. 
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، روز گذشته (یکشنبه) به دلیل عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت. 
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از یاران همراه امام خمینی(ره) و از روحانیون برجسته مبارز علیه رژیم پهلوی بود که به مدت هشت سال نیز رئیس جمهوری ایران بود و بعد از آن نیز مسئولیت های بسیار مهمی نظیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را عهده دار بود. 
در این راستا، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با نهایت تاسف و تاثر، ضایعه درگذشت این یار دیرین امام (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رهبر معظم انقلاب، خانواده آن مرحوم و عموم مردم ایران اسلامی تسلیت عرض می‌نماید. 
سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
درگذشت یار صدوق بنیانگذار انقلاب اسلامی، هم رزم و همسنگر دیرین رهبر انقلاب و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، عموم ملت شهید پرور ایران، همسر گرامی و بیت معزز ایشان تسلیت عرض می‌کنم. 
"سیده حمیده زرآبادی" 
علی هوشمند، رییس حوزه هنری قزوین: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
درگذشت مجاهد نستوه، یار دیرین امام راحل(ره) و همرزم و همگام همیشگی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام- موجب تالم و تاسف شد. 
اینجانب این ضایعه بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام عظمای ولایت، مردم شریف و اهالی فرهنگ و هنر تسلیت عرض می نمایم. 
"علی هوشمند" 
حمید ره انجام، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
با تاسف و تاثر ارتحال مجاهد خستگی ناپذیر،یار دیرین انقلاب، امام(ره)و رهبری، مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران عزیز تسلیت عرض می‌نمایم. 
امید که همواره شیوه مجاهدت و آموزه های ایشان، الگوی وفاداران به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی باشد. 
آیت الله هاشمی رفسنجانی با تیزهوشی و پایمردی و فاصله نگرفتن از انقلاب و مقام عظمای ولایت(مد ظله العالی) و با همگامی ، عمر پر برکت خود را در جهت اعتلاء نظام مقدس جمهوری اسلامی سپری کردند. 
اینجانب برای ایشان علو درجات و غفران واسعه الهی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم. 
"حمید ره انجام" 
اکبر اسکندری نژاد، مدیرکل ارشاد قزوین:
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
در تقاطع های تاریخ تنها نام و چهره بزرگانی ثبت است که به نقش تاریخی و انسانی خویش واقف بوده اند. بی شک از هر افق و فرازی به معماری و قوام انقلاب اسلامی نگاه کنیم، در آن نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی و عشق وافر، کوشش بی دریغ و تدبیر و فراست او را به نیکی در می یابیم. 
حضرت ایشان بی آنکه از نیش‌ها و کنایه‌های بدخواهان و کج اندیشان خسته و دلگیر شود، با ژرف نگری توانست ایران اسلامی را به سلامت از پیچ و خم های ایام صعب و سخت عبور دهد و یاوری مشفق برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشد.
و اکنون او با دلی آرام و روشن و قلبی مطمئن به انجام رسالتی که خداوند رحمان و امام شهیدان به عهده اش گذاشته بودند، ندای حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت. 
روح پاکش با صلحا و علما محشور باد. 
"اکبر اسکندری نژاد"
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ اکبر هاشمى رفسنجانى مجاهد نستوه، عالم مجاهد و یار دیرین امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) قلوب عموم دوستداران انقلاب و اسلام را اندوهگین نمود.
آن مرحوم یکی از چهره های شاخص انقلاب بودند و مجاهدت های ایشان در سال های مبارزات علیه رژیم ستمشاهی و بعدها در استقرار جمهوری اسلامی و در ٨ سال دفاع مقدس و سال های دیگر هیچگاه از یاد و خاطره علاقه مندان به انقلاب نخواهد رفت.
او که به فرموده امام خامنه ای (مدظله العالی)، "نمونه کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستمشاهی و از رنج دیدگان این راه پرخطر و پرافتخار بود" ؛علیرغم تلاش های مجدانه خناسان، هیچگاه در محبتش نسبت به رهبری معظم انقلاب خللی وارد نگشت.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین ضمن تسلیت به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران از خداوند منان غفران و رحمت الهی را برای حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی مسالت دارد.
پیام تسلیت احزاب و تشکل‌های اصولگرای استان قزوین:
اِنّا لِلّهِ وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعُونَ
ضایعه درگذشت عالم مجاهد آیه الله هاشمی رفسنجانی موجب گردید انقلاب اسلامی یکی از عناصر تاثیر گذار خود را از دست بدهد. شخصیتی که از آغاز جوانی مسیر حرکت آینده خود را به درستی در مکتب امام راحل (ره) یافت و استوار و ثابت قدم آن را طی کرد و رفیق دیرینی که هرگز حاضر نشد پیمان دوستی عمیق مبتنی بر اعتقاد دینی خود را از محبوبش که مقام معظم رهبری حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) بود بگسلد . کسانی در طول سال های پر فراز و نشیب اخیر در مقام بد فهمی سیاسی و یا اغراض نفسانی مدعی بودند که چرا رهبری ایشان را همچنان در ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ابقاء کرده اند و یا روی دیگر سکه بد خواهانی که مشتاق بودند آن مرحوم دراعتراض به آنچه آنان توهم می کردند ، از ریاست مجمع کناره گیری کند . ولی به لطف خداوند متعال این دو آرزوی باطل محقق نشد چرا که آنان پیوند دوستی و برادری به بلندی بیش از نیم قرن با هم داشتند ، که جز برای اعتلای دین ، یار همدیگر نباشند و بر همین اساس بود که در کلامی رسا و بلیغ در جمع کثیری از دوستداران خود به صراحت اعلام داشت که ایشان رهبرند و من رهرو . واین رمز و راز حیات پر نشاط انقلاب اسلامی است که دشمنان هرگز قدرت فهم آن را ندارند.

ائتلاف بزرگ پیروان ولایت و جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قزوین این فقدان تاسف بار را به محضر مبارک رهبری حکیم انقلاب اسلامی و مردم شریف ایران و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده ، از درگاه خدای سبحان غفران و رحمت الهی را برای آن شخصیت ممتاز انقلاب خواهان است. 

حزب موتلفه اسلامی – جامعه اسلامی دانشگاهیان – جامعه اسلامی فرهنگیان – جامعه اسلامی مهندسین – حزب آبادگران جوان - جامعه اسلامی اصناف و بازار – جامعه اسلامی ورزشکاران – جامعه اسلامی کارگران – انجمن اسلامی مدیران –جمعیت اسلامی فرهنگیان –جوانان جبهه متحد اسلامی– کانون تربیت اسلامی – کانون انجمن های اسلامی کارخانجات– جامعه رسانه های اصولگرا -جبهه ایستادگی ایران اسلامی- جمعیت جوانان 313 
 95/10/19
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین
ارتحال  عالم مبارزو یار دیرین امام امت و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر با برکت خود را  در راه اعتلای انقلاب اسلامی و  پیشرفت و آبادانی ایران زمین صرف نمودهمه دلباختگان به انقلاب  را متاثر و متالم نمود . حافظه تاریخی ملت ایران هیچگاه مجاهدت های خالصانه  ایشان در دوران مبارزات علیه نظام استبدادی ستم شاهی و روزهای سخت  انقلاب اسلامی و نقش بی بدیل ایشان در سالهای دفاع مقدس و خطبه های روشنگرانه آن عزیز سفر کرده همچنین تلاش های خستگی ناپذیر ایشان را در سازندگی و بالندگی کشور فراموش نخواهد کرد  و همواره  از آن مجاهد سفر کرده  به عنوات چهره‌ای ممتاز و تاثیر گذار در تحولات سیاسی اجتماعی تاریخ معاصر ایران  یاد خواهد کرد 
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین درگذشت  این مجاهد خستگی ناپذیر  و یار دیرین امام و رهبری رابه  همه دلدادگان انقلاب اسلامی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال  علو درجات ایشان را‌‌ مسئلت مینماید.       
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان قزوین
------------------------
#انجمن_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_بین_الملی_امام_خمینی(ره)
بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
✳️خبر ناگوار ارتحال رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حجت الاسلام و المسلمین هاشمی_رفسنجانی ،یار دیرین انقلاب ،امام و رهبری خاطر تمام جامعه دانشگاهی و جنبش دانشجویی را مکدر کرد.
✳️بدون شک مرارت ها و سختی هایی که ایشان در سالهای پیش از انقلاب و در زندان های رژیم ستم شاهی متحمل شدند و مجاهدت هایی که آن مرحوم در دوران دفاع مقدس و پس از آن داشتند هیچ گاه از خاطر مردم انقلابی ایران اسلامی نخواهد رفت.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین نیز به نوبه خود این ضایعه جانسوز را به ولی امر مسلمین امام خامنه ای (حفظه الله )، مردم شریف ایران اسلامی و خانواده ایشان تسلیت عرض کرده و علو درجات ایشان را از درگاه ایزد منان خواستار است.
✳️ اللّهُمَّ اِنْ کانَ مُحْسِناً فَزِدْ فى اِحْسانِهِ وَ اِنْ کانَ مُسَّیئاً فَتَجاوَزْ عَنْهُ وَاغْفِرِ له
#انجمن_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_بین_الملی_امام_خمینی(ره)
۱۹ دی ماه ۱۳۹۵
و...

  • قزوین فردا