قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا

معنویت،عدالت،آزادی،درسایه ولایت

قزوین فردا
آخرین مطالب

قزوین فردا/حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی رئیس ستاد حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان قزوین شد. 

به بهانه این انتصاب، در نخستین گردهمایی اعضای ستاد حامیان حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان قزوین که در حسینیه آیت‌الله شالی برگزار شد، حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی گفت: وقتی دیدم چنین شخصیت برجسته و عالمی برای خدمت به مردم وارد عرصه شده و نیّت خدمت واقعی و به دور از شعار دارد، تصمیم گرفتم از سمت خود به عنوان مشاور فرمانده کل  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استعفا دهم و دوشادوش این سیّد بزرگوار حرکت کنم. 

سید مرتضی حسینی در ادامه گفت: هدف خدمت به خلق، رضایت خداوند متعال و گام برداشتن در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. موقعیت بنده به عنوان مشاور سپاه پاسداران استان قزوین بسیار خوب بود، اما اصولگرایان به دنبال راحتی نیستند و انجام وظیفه ما در مسیر انقلاب اسلامی مهمتر از هر چیز دیگری است. من می‌خواهم نیروهای اصولگرا و معتقد به نظام را زیر یک چتر واحد در استان قزوین بسیج کنم تا به هدفی والای‌مان دست یابیم. حرکت در مسیر موفقیت حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی از هر چیزی در حال حاضر مهم‌تر و اساسی‌تر است و به همین دلیل از مقام خود در سپاه پاسداران استان قزوین استعفا دادم.

لازم به ذکر است حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی که مسئول ستاد حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در استان قزوین شده از نمایندگان ادوار  مجلس شورای اسلامی است.


  • قزوین فردا

نظرات  (۱)

باسلام  همین چهار تا رای رئیسی می پره